✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 54
+49
Sarah | Synthetic Wig (Mono Top) | DISCONTINUED
Soft layered bouncy curls falling all the way down back. Sarah features a monofilament top and modest waves in a perfectly flattering cut that any woman can wear.
| SKU: | LF7027 |
|---|---|
| Collection: | Monosystem |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 5.8 oz |
| Approximate Length: | Front: 7" | Crown: 12" | Nape: 18" |
Soft layered bouncy curls falling all the way down back. Sarah features a monofilament top and modest waves in a perfectly flattering cut that any woman can wear.
| SKU: | LF7027 |
|---|---|
| Collection: | Monosystem |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 5.8 oz |
| Approximate Length: | Front: 7" | Crown: 12" | Nape: 18" |
$325.86
Sarah | Synthetic Wig (Mono Top) | DISCONTINUED—
$325.86
Description
Soft layered bouncy curls falling all the way down back. Sarah features a monofilament top and modest waves in a perfectly flattering cut that any woman can wear.
| SKU: | LF7027 |
|---|---|
| Collection: | Monosystem |
| Product Type: | Wig |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Diamond, Oblong, Heart, Oval |
| Cap Construction: | Monofilament Top |
| Cap Size: | Average |
| Product Weight: | 5.8 oz |
| Approximate Length: | Front: 7" | Crown: 12" | Nape: 18" |




















