
LFH-MINK | Discontinued
wigsTV features this item
| SKU: | MTLFHMINK |
| Product Type: | Wigs |
| Collection: | Deep Lace Wig |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | 15.5" |
| Cap Construction: | Lace Front |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Round |
| Approximate Length: | Front | Crown | Sides | Back | Nape |
wigsTV features this item
| SKU: | MTLFHMINK |
| Product Type: | Wigs |
| Collection: | Deep Lace Wig |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | 15.5" |
| Cap Construction: | Lace Front |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Round |
| Approximate Length: | Front | Crown | Sides | Back | Nape |
Original: $89.95
-65%$89.95
$31.48Description
wigsTV features this item
| SKU: | MTLFHMINK |
| Product Type: | Wigs |
| Collection: | Deep Lace Wig |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | 15.5" |
| Cap Construction: | Lace Front |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Round |
| Approximate Length: | Front | Crown | Sides | Back | Nape |



















