
H-SADA | Human Hair Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
SPECIAL FEATURES
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
- 100% Human Hair - Top grade human hair that can be styled just like your own.
| SKU: | MTHSADA |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.6 oz |
| Collection: | Human Hair Wigs for Black Women |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | N/A |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Human Hair Wig |
| Ideal Face Shape: | Oblong,Oval,Pear,Square |
| Approximate Length: | N/A |
SPECIAL FEATURES
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
- 100% Human Hair - Top grade human hair that can be styled just like your own.
| SKU: | MTHSADA |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.6 oz |
| Collection: | Human Hair Wigs for Black Women |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | N/A |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Human Hair Wig |
| Ideal Face Shape: | Oblong,Oval,Pear,Square |
| Approximate Length: | N/A |
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Description
SPECIAL FEATURES
- Cap Design - Cool comfortable design for all day wearing.
- 100% Human Hair - Top grade human hair that can be styled just like your own.
| SKU: | MTHSADA |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.6 oz |
| Collection: | Human Hair Wigs for Black Women |
| Cap Size: | Average |
| Overall Length: | N/A |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Human Hair Wig |
| Ideal Face Shape: | Oblong,Oval,Pear,Square |
| Approximate Length: | N/A |



















