✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 17
+12
Dante | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED
Ultra modern hair fashion is created for you to enjoy. This loosely-curled bouffant style is the perfect addition to any hair wardrobe.
| SKU: | MTDANTE |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.25 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Pear,Square |
| Approximate Length: | N/A |
Ultra modern hair fashion is created for you to enjoy. This loosely-curled bouffant style is the perfect addition to any hair wardrobe.
| SKU: | MTDANTE |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.25 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Pear,Square |
| Approximate Length: | N/A |
Select Color
From $12.23
Original: $34.95
-65%Dante | Synthetic Wig (Basic Cap) | DISCONTINUED—
$34.95
$12.23Description
Ultra modern hair fashion is created for you to enjoy. This loosely-curled bouffant style is the perfect addition to any hair wardrobe.
| SKU: | MTDANTE |
| Product Type: | Wig |
| Product Weight: | 2.25 oz |
| Collection: | Synthetic Wig |
| Cap Size: | Average |
| Cap Construction: | Basic Cap |
| Hair Type: | Synthetic Hair |
| Ideal Face Shape: | Oval,Pear,Square |
| Approximate Length: | N/A |



















